בוקסרים לגבר

בוקסרים לגבר

הלבשה תחתונה היא לבוש בסיסי, אשר שומר על היגיינה של הגוף ושל המכנסיים מעל הלבשה זו. כשמדובר בגברים, רובם לובשים מתחת למכנסיהם בוקסרים לגבר. קיימים דגמים שונים של בוקסרים לגבר, מלבד התחתונים הרגילים והמוכרים. ישנה חשיבות רבה בקניית בוקסרים לבדיקה של מספר פרמטרים בבחירת הבוקסרים.

בוקסרים לגבר – המטרות בבחירת בוקסרים

מבחינה בריאותית, תמיד עדיף לקנות בוקסרים לגבר איכותיים ולא זולים, מכמה סיבות עיקריות ומהותיות:

  1. בוקסרים איכותיים מקטינים את החיכוך בין המכנסיים לאיבר המין.
  2. הם סופגים אליהם את הנוזלים והזיעה, הנפלטים מאזור המפשעה, דבר אשר שומר על המכנסיים נקיים ונטולי כתמים.
  3. הם תומכים באיבר המין, ומסייעים בקירור החלק התחתון של איבר המין.
  4. לאורך זמן הבוקסרים האיכותיים נשמרים טוב יותר, מאשר תחתונים ו/או בוקסרים זולים.
  5. סוג הבד בבוקסרים איכותיים לרוב טוב יותר, ואוורירי יותר.

בוקסרים לגבר -סוגי בוקסרים

קיימים מספר סוגים של בוקסרים לגבר, כל סוג מתאים למבנה גוף שונה.

  1. בוקסר צמוד – בוקסר זה הוא תחתוני בוקסר קצרים, עם פחות כיסוי באזור הירכיים. מבחינת התאמתם למבנה גוף הם נמצאים דרגה אחת מעל תחתוני בוקסר. אלו תחתונים עם פחות בד, והיקף המותניים צר יותר. בוקסר זה מתאים למבנה גוף רזה/ חטוב/ שרירי/ רחב מותניים. מכיוון שתחתוני בוקסר אלו צמודים לגוף, עדיף לגברים בעלי מבנה גוף רחב להימנע מלקנות אותם.
  2. תחתוני בוקסר – אלו תחתונים אשר מתאימים לכל מבנה גוף. תחתוני בוקסר אלו הם, למעשה, השילוב הטוב ביותר של תחתונים רגילים ובוקסר. בעיקר בגלל השילוב של לייקרה בבד הנמתח. תחתונים אלו ארוכים יותר מתחתוני הבוקסר הצמודים, מכסים את הירכיים והמותניים ומספקים תמיכה מקסימלית באזור החלציים.
  3. בוקסר – הבוקסר תוכנן מלכתחילה לספק את מירב הנחות למתאבקים מקצועיים, על מנת שיוכלו לנוע בחופשיות מרבית בזירה במהלך ההאבקות. הבוקסר מתאים לבעלי מבנה גוף גדול ורחב.

לסיכום,

בוקסרים לגבר מגיעים במגוון גזרות, סוגי בד, גדלים ומותאמים למבני גוף שונים וכמובן מסוגננים לאירועים שונים כמו מסיבות, ביקור במועדונים, דירות דיסקרטיות, מועדוני חשפנות ועוד. . לכן חשוב מאד, כאשר הולכים לבחור בוקסרים, לקחת בחשבון את כל השיקולים האפשריים מבחינה בריאותית ומבחינת נוחות. לא פחות חשוב, זה לזכור שאלו בוקסרים שמתלבשים ישירות על האזור הרגיש בגופו של הגבר, ולכן התאמתם אזור צריכה להיות כמו כפפה ליד.